LNR1H473MSEN
Hua Hua
Tau Wae: LNR1H473MSEN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47000UF 20% 50V SCREW
Ngā Rauemi: LNR1H473MSEN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR1H473MSEN
Tau Wae LNR1H473MSEN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47000UF 20% 50V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2995 pcs Pepa Raraunga LNR1H473MSEN.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 8.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.89A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm)
Teitei - Tae (Max) 3.661" (93.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 47000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNR1H473MSE
LNR1H473MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47000UF 20% 50V SCREW