LNR1E224MSEN
Hua Hua
Tau Wae: LNR1E224MSEN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220000UF 20% 25V SCREW
Ngā Rauemi: LNR1E224MSEN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR1E224MSEN
Tau Wae LNR1E224MSEN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220000UF 20% 25V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1924 pcs Pepa Raraunga LNR1E224MSEN.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 18.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 21.735A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Teitei - Tae (Max) 4.843" (123.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 220000µF