LNR1E154MSEN
Hua Hua
Tau Wae: LNR1E154MSEN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150000UF 20% 25V SCREW
Ngā Rauemi: LNR1E154MSEN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR1E154MSEN
Tau Wae LNR1E154MSEN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150000UF 20% 25V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2422 pcs Pepa Raraunga LNR1E154MSEN.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 15.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 17.595A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm)
Teitei - Tae (Max) 4.843" (123.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 150000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 150000µF