LNK2W123MSEJ
NichiconNichicon
LNK2W123MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNK2W123MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNK2W123MSEJ.pdf2.LNK2W123MSEJ.pdf3.LNK2W123MSEJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 429 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 429 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNK2W123MSEJ
Tau Wae LNK2W123MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 429 pcs Pepa Raraunga 1.LNK2W123MSEJ.pdf2.LNK2W123MSEJ.pdf3.LNK2W123MSEJ.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNK Ripple Current @ Low Frequency 29.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 41.58A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-3175
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 7.480" (190.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 12000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 12000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNK2W123MSEJBN
LNK2W123MSEJBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 481 pcs
Tikiake: LNK2W123MSEJBN.pdf
RFQ
LNK2W102MSEFBB
LNK2W102MSEFBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 2466 pcs
Tikiake: LNK2W102MSEFBB.pdf
RFQ
LNK2W123MSEJBB
LNK2W123MSEJBB