LNK2W102MSEFBB
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNK2W102MSEFBB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNK2W102MSEFBB.pdf2.LNK2W102MSEFBB.pdf3.LNK2W102MSEFBB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNK2W102MSEFBB
Tau Wae LNK2W102MSEFBB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNK Ripple Current @ Low Frequency 5.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.28A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm) Teitei - Tae (Max) 3.071" (78.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNK2W123MSEJBB
LNK2W123MSEJBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 489 pcs
Tikiake: LNK2W123MSEJBB.pdf
RFQ
LNK2V822MSEJBN
LNK2V822MSEJBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 1074 pcs
Tikiake: LNK2V822MSEJBN.pdf
RFQ
LNK2W102MSEF
LNK2W102MSEF
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW