LNK2G102MSEFBN
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNK2G102MSEFBN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNK2G102MSEFBN.pdf2.LNK2G102MSEFBN.pdf3.LNK2G102MSEFBN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNK2G102MSEFBN
Tau Wae LNK2G102MSEFBN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNK Ripple Current @ Low Frequency 5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm) Teitei - Tae (Max) 2.677" (68.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNK2G103MSEHBB
LNK2G103MSEHBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 612 pcs
Tikiake: LNK2G103MSEHBB.pdf
RFQ
LNK2G102MSEF
LNK2G102MSEF
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW