LNK2G123MSEJ
NichiconNichicon
LNK2G123MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNK2G123MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNK2G123MSEJ.pdf2.LNK2G123MSEJ.pdf3.LNK2G123MSEJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 598 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 598 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNK2G123MSEJ
Tau Wae LNK2G123MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 598 pcs Pepa Raraunga 1.LNK2G123MSEJ.pdf2.LNK2G123MSEJ.pdf3.LNK2G123MSEJ.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNK Ripple Current @ Low Frequency 28.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 39.9A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-3172
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 6.102" (155.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 12000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 12000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNK2G122MSEFBN
LNK2G122MSEFBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 2695 pcs
Tikiake: LNK2G122MSEFBN.pdf
RFQ
LNK2G122MSEFBB
LNK2G122MSEFBB
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 2201 pcs
Tikiake: LNK2G122MSEFBB.pdf
RFQ
LNK2G123MSEJBN
LNK2G123MSEJBN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 580 pcs
Tikiake: LNK2G123MSEJBN.pdf
LNK2G152MSEFBN
LNK2G152MSEFBN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW
Tikiake: LNK2G152MSEFBN.pdf
LNK2G103MSEJBN
LNK2G103MSEJBN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 551 pcs
Tikiake: LNK2G103MSEJBN.pdf
LNK2G123MSEJBB
LNK2G123MSEJBB