LNC2W562MSEJ
NichiconNichicon
LNC2W562MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNC2W562MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNC2W562MSEJ.pdf2.LNC2W562MSEJ.pdf3.LNC2W562MSEJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNC2W562MSEJ
Tau Wae LNC2W562MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNC Ripple Current @ Low Frequency 24.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 33.88A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8804
LNC2W562MSEJ-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 3.858" (98.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 5600µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 5600µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNC2W562MSEJBB
LNC2W562MSEJBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 774 pcs
Tikiake: LNC2W562MSEJBB.pdf
RFQ
LNC2W562MSEHBN
LNC2W562MSEHBN
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 897 pcs
Tikiake: LNC2W562MSEHBN.pdf
RFQ
LNC2W562MSEJBN
LNC2W562MSEJBN