LNC2W562MSEG
NichiconNichicon
LNC2W562MSEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNC2W562MSEG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNC2W562MSEG.pdf2.LNC2W562MSEG.pdf3.LNC2W562MSEG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 989 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 989 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNC2W562MSEG
Tau Wae LNC2W562MSEG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 989 pcs Pepa Raraunga 1.LNC2W562MSEG.pdf2.LNC2W562MSEG.pdf3.LNC2W562MSEG.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNC Ripple Current @ Low Frequency 21.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 29.96A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8802
LNC2W562MSEG-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 6.614" (168.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 5600µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 5600µF Nga tono General Purpose