LNC2W182MTEG
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNC2W182MTEG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNC2W182MTEG.pdf2.LNC2W182MTEG.pdf3.LNC2W182MTEG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNC2W182MTEG
Tau Wae LNC2W182MTEG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNC Ripple Current @ Low Frequency 11.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 16.66A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm) Teitei - Tae (Max) 2.874" (73.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1800µF Nga tono General Purpose