LNC2W182MSEFBB
Hua Hua
Tau Wae: LNC2W182MSEFBB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNC2W182MSEFBB.pdf2.LNC2W182MSEFBB.pdf3.LNC2W182MSEFBB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNC2W182MSEFBB
Tau Wae LNC2W182MSEFBB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNC Ripple Current @ Low Frequency 11.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 16.1A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm) Teitei - Tae (Max) 4.252" (108.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1800µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNC2W153MTEJ
LNC2W153MTEJ
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 400 pcs
Tikiake: LNC2W153MTEJ.pdf
RFQ
LNC2W182MSEF
LNC2W182MSEF
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW