LLG2D821MELZ40
NichiconNichicon
LLG2D821MELZ40 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LLG2D821MELZ40
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LLG2D821MELZ40.pdf2.LLG2D821MELZ40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LLG2D821MELZ40
Tau Wae LLG2D821MELZ40 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35055 pcs Pepa Raraunga 1.LLG2D821MELZ40.pdf2.LLG2D821MELZ40.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LLG Ripple Current @ Low Frequency 2.49A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.735A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-7219
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 820µF Nga tono General Purpose