LLG2D681MELA30
NichiconNichicon
LLG2D681MELA30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LLG2D681MELA30
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LLG2D681MELA30.pdf2.LLG2D681MELA30.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LLG2D681MELA30
Tau Wae LLG2D681MELA30 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78889 pcs Pepa Raraunga 1.LLG2D681MELA30.pdf2.LLG2D681MELA30.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa LLG Ripple Current @ Low Frequency 2.28A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.42A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-7217
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 680µF Nga tono General Purpose