LGY1C393MELC40
NichiconNichicon
LGY1C393MELC40 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGY1C393MELC40
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 39000UF 20% 16V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGY1C393MELC40.pdf2.LGY1C393MELC40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGY1C393MELC40
Tau Wae LGY1C393MELC40 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 39000UF 20% 16V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26168 pcs Pepa Raraunga 1.LGY1C393MELC40.pdf2.LGY1C393MELC40.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LGY Ripple Current @ Low Frequency 4.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.945A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-8600
LGY1C393MELC40-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 39000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 39000µF Nga tono General Purpose