LGY1C273MELB40
NichiconNichicon
LGY1C273MELB40 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGY1C273MELB40
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 27000UF 20% 16V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGY1C273MELB40.pdf2.LGY1C273MELB40.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGY1C273MELB40
Tau Wae LGY1C273MELB40 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 27000UF 20% 16V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42883 pcs Pepa Raraunga 1.LGY1C273MELB40.pdf2.LGY1C273MELB40.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa LGY Ripple Current @ Low Frequency 3.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.14A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-8595
LGY1C273MELB40-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 27000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 27000µF Nga tono General Purpose