LGUW6181MELA
NichiconNichicon
LGUW6181MELA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGUW6181MELA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGUW6181MELA.pdf2.LGUW6181MELA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGUW6181MELA
Tau Wae LGUW6181MELA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43015 pcs Pepa Raraunga 1.LGUW6181MELA.pdf2.LGUW6181MELA.pdf
Putanga - Kua tohua 420V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa LGU Ripple Current @ Low Frequency 950mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.3585A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-2827
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.378" (35.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 180µF Nga tono General Purpose