LGUW6121MELZ
NichiconNichicon
LGUW6121MELZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGUW6121MELZ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGUW6121MELZ.pdf2.LGUW6121MELZ.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGUW6121MELZ
Tau Wae LGUW6121MELZ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50955 pcs Pepa Raraunga 1.LGUW6121MELZ.pdf2.LGUW6121MELZ.pdf
Te manawanui 120µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa LGU
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 420V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-2820 Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 750mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Waehanga Kaihanga LGUW6121MELZ Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.378" (35.00mm)
Whakaahua nui 120µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP Nga tono 3000 Hrs @ 105°C