LGN2X820MELB35
NichiconNichicon
LGN2X820MELB35 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGN2X820MELB35
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 600V SNAP
Ngā Rauemi: LGN2X820MELB35.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGN2X820MELB35
Tau Wae LGN2X820MELB35 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 600V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31632 pcs Pepa Raraunga LGN2X820MELB35.pdf
Putanga - Kua tohua 600V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa LGN Ripple Current @ Low Frequency 610mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-14694 Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 600V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 82µF