LGN2X560MELB25
NichiconNichicon
LGN2X560MELB25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGN2X560MELB25
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 600V SNAP
Ngā Rauemi: LGN2X560MELB25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGN2X560MELB25
Tau Wae LGN2X560MELB25 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 600V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38775 pcs Pepa Raraunga LGN2X560MELB25.pdf
Putanga - Kua tohua 600V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa LGN Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Ētahi Ingoa 493-14686 Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 600V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 56µF