LGN2C122MELC25
NichiconNichicon
LGN2C122MELC25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGN2C122MELC25
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGN2C122MELC25.pdf2.LGN2C122MELC25.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGN2C122MELC25
Tau Wae LGN2C122MELC25 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37518 pcs Pepa Raraunga 1.LGN2C122MELC25.pdf2.LGN2C122MELC25.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LGN Ripple Current @ Low Frequency 2.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.45A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-8253
LGN2C122MELC25-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1200µF Nga tono General Purpose