LGN2C102MELA35
NichiconNichicon
LGN2C102MELA35 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGN2C102MELA35
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGN2C102MELA35.pdf2.LGN2C102MELA35.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGN2C102MELA35
Tau Wae LGN2C102MELA35 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42405 pcs Pepa Raraunga 1.LGN2C102MELA35.pdf2.LGN2C102MELA35.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa LGN Ripple Current @ Low Frequency 2.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.3A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-8249
LGN2C102MELA35-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose