LGL2G821MELB50
NichiconNichicon
LGL2G821MELB50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGL2G821MELB50
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGL2G821MELB50.pdf2.LGL2G821MELB50.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGL2G821MELB50
Tau Wae LGL2G821MELB50 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9157 pcs Pepa Raraunga 1.LGL2G821MELB50.pdf2.LGL2G821MELB50.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa LGL Ripple Current @ Low Frequency 1.92A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.7456A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-7513
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 820µF Nga tono General Purpose