LGL2G681MELC35
NichiconNichicon
LGL2G681MELC35 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGL2G681MELC35
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGL2G681MELC35.pdf2.LGL2G681MELC35.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGL2G681MELC35
Tau Wae LGL2G681MELC35 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11790 pcs Pepa Raraunga 1.LGL2G681MELC35.pdf2.LGL2G681MELC35.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LGL Ripple Current @ Low Frequency 1.74A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.4882A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-7519
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 680µF Nga tono General Purpose