LGJ2F820MELB15
Hua Hua
Tau Wae: LGJ2F820MELB15
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 315V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGJ2F820MELB15.pdf2.LGJ2F820MELB15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGJ2F820MELB15
Tau Wae LGJ2F820MELB15 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 315V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28542 pcs Pepa Raraunga 1.LGJ2F820MELB15.pdf2.LGJ2F820MELB15.pdf
Putanga - Kua tohua 315V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa LGJ Ripple Current @ Low Frequency 450mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 82µF Nga tono General Purpose