LGJ2F560MELZ15
Hua Hua
Tau Wae: LGJ2F560MELZ15
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 315V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGJ2F560MELZ15.pdf2.LGJ2F560MELZ15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGJ2F560MELZ15
Tau Wae LGJ2F560MELZ15 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 315V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54547 pcs Pepa Raraunga 1.LGJ2F560MELZ15.pdf2.LGJ2F560MELZ15.pdf
Putanga - Kua tohua 315V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LGJ Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 350mA @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 56µF