LGG2G821MELC45
NichiconNichicon
LGG2G821MELC45 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGG2G821MELC45
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGG2G821MELC45.pdf2.LGG2G821MELC45.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGG2G821MELC45
Tau Wae LGG2G821MELC45 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15675 pcs Pepa Raraunga 1.LGG2G821MELC45.pdf2.LGG2G821MELC45.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LGG Ripple Current @ Low Frequency 2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.86A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-8194
LGG2G821MELC45-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 820µF Nga tono General Purpose