LGG2G471MELB40
NichiconNichicon
LGG2G471MELB40 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGG2G471MELB40
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGG2G471MELB40.pdf2.LGG2G471MELB40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGG2G471MELB40
Tau Wae LGG2G471MELB40 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17478 pcs Pepa Raraunga 1.LGG2G471MELB40.pdf2.LGG2G471MELB40.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa LGG Ripple Current @ Low Frequency 1.55A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.2165A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-7071
LGG2G471MELB40-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose