LAR2D122MELA50
NichiconNichicon
LAR2D122MELA50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LAR2D122MELA50
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LAR2D122MELA50.pdf2.LAR2D122MELA50.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAR2D122MELA50
Tau Wae LAR2D122MELA50 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32099 pcs Pepa Raraunga 1.LAR2D122MELA50.pdf2.LAR2D122MELA50.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa LAR Ripple Current @ Low Frequency 2.65A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.975A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-8025
LAR2D122MELA50-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.969" (50.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1200µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LAR2D102MELB30
LAR2D102MELB30
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
I roto i te taonga: 31885 pcs
Tikiake: LAR2D102MELB30.pdf
RFQ
LAR2D102MELA45
LAR2D102MELA45
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 33240 pcs
Tikiake: LAR2D102MELA45.pdf
RFQ
LAR-H03
LAR-H03
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE BUSS CURRENT LIMITER
I roto i te taonga: 47 pcs
Tikiake:
LAR2D102MELC25
LAR2D102MELC25