LAR2D102MELZ50
NichiconNichicon
LAR2D102MELZ50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LAR2D102MELZ50
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LAR2D102MELZ50.pdf2.LAR2D102MELZ50.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAR2D102MELZ50
Tau Wae LAR2D102MELZ50 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36171 pcs Pepa Raraunga 1.LAR2D102MELZ50.pdf2.LAR2D102MELZ50.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LAR Ripple Current @ Low Frequency 2.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.45A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-8023
LAR2D102MELZ50-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.969" (50.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LAR2D152MELB40
LAR2D152MELB40
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
I roto i te taonga: 23771 pcs
Tikiake: LAR2D152MELB40.pdf
RFQ
LAR2D102MELA45
LAR2D102MELA45
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
I roto i te taonga: 33240 pcs
Tikiake: LAR2D102MELA45.pdf
RFQ
LAR-H04
LAR-H04
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE BUSS CURRENT LIMITER
I roto i te taonga: 46 pcs
Tikiake:
LAR2D182MELB50
LAR2D182MELB50
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Tikiake: LAR2D182MELB50.pdf
LAR2D102MELC25
LAR2D102MELC25
Tikiake: LAR2D102MELC25.pdf
LAR-H02
LAR-H02
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
I roto i te taonga: 52 pcs
Tikiake:
LAR2D102MELB30
LAR2D102MELB30