F970J107MNC
NichiconNichicon
F970J107MNC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F970J107MNC
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 6.3V 20% 2917
Ngā Rauemi: F970J107MNC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F970J107MNC
Tau Wae F970J107MNC Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 6.3V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76373 pcs Pepa Raraunga F970J107MNC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 6.3V
Momo Molded Te manawanui 100µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato N
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa F97
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ko te poari 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 493-5808-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F970J107MNC Life @ Temp. 600 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Ngā āhuatanga High Reliability
Whakaahua nui 100µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 6.3V 20% 2917 Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F970J156MBAHT3
F970J156MBAHT3
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 15UF 20% 6.3V 1411
I roto i te taonga: 228003 pcs
Tikiake: F970J156MBAHT3.pdf
RFQ
F970J107MNC
F970J107MNC
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 100UF 6.3V 20% 2917