F970J156MBAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F970J156MBAHT3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F970J156MBAHT3
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 15UF 20% 6.3V 1411
Ngā Rauemi: 1.F970J156MBAHT3.pdf2.F970J156MBAHT3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F970J156MBAHT3
Tau Wae F970J156MBAHT3 Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 15UF 20% 6.3V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 228003 pcs Pepa Raraunga 1.F970J156MBAHT3.pdf2.F970J156MBAHT3.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa F97-HT3 Ratonga AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 478-12034-2 Tae Mahi -55°C ~ 135°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Ngā āhuatanga High Reliability Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 2 Ohm
Te kaha 15µF