F110E607MFK
NichiconNichicon
F110E607MFK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F110E607MFK
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 600UF 20% 2.5V SMD
Ngā Rauemi: F110E607MFK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F110E607MFK
Tau Wae F110E607MFK Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 600UF 20% 2.5V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4367 pcs Pepa Raraunga F110E607MFK.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.657" L x 0.476" W (16.70mm x 12.10mm) Rahi / Rahi 0.658" L x 0.477" W (16.70mm x 12.10mm)
Raupapa F11 Ripple Current @ High Frequency 6.3A @ 100kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 493-3116-2 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.098" (2.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 600µF 2.5V Aluminum Electrolytic Capacitors Nonstandard SMD 5 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 600µF Nga tono General Purpose