EXH2E605HRPT
NichiconNichicon
EXH2E605HRPT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXH2E605HRPT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 6UF 250VAC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EXH2E605HRPT.pdf2.EXH2E605HRPT.pdf3.EXH2E605HRPT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXH2E605HRPT
Tau Wae EXH2E605HRPT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 6UF 250VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui -5%, +10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.417" L x 0.551" W (36.00mm x 14.00mm) Raupapa EXH
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-13829
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.280" (32.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.004" (25.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 6µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 6µF Nga tono Motor Run