EXH2E106HRPT
NichiconNichicon
EXH2E106HRPT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXH2E106HRPT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10UF 250VAC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EXH2E106HRPT.pdf2.EXH2E106HRPT.pdf3.EXH2E106HRPT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXH2E106HRPT
Tau Wae EXH2E106HRPT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 10UF 250VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui -5%, +10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.417" L x 0.689" W (36.00mm x 17.50mm) Raupapa EXH
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-13827
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.280" (32.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.201" (30.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 10µF Nga tono Motor Run
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EXH170SF
EXH170SF
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 167MHZ WHIP STR SMA FEM
I roto i te taonga: 6264 pcs
Tikiake: EXH170SF.pdf
RFQ
EXH170SMI
EXH170SMI
Whakaahuatanga: RF ANT 167MHZ WHIP STR SMI CONN