PSMN1R4-40YLDX
Hua Hua
Tau Wae: PSMN1R4-40YLDX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 40V 100A LFPAK
Ngā Rauemi: PSMN1R4-40YLDX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSMN1R4-40YLDX
Tau Wae PSMN1R4-40YLDX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 40V 100A LFPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66581 pcs Pepa Raraunga PSMN1R4-40YLDX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LFPAK56, Power-SO8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 1.4 mOhm @ 25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 238W (Tc) Packaging Original-Reel®
Paa / Case SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Ētahi Ingoa 1727-1857-6
568-11553-6-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 6661pF @ 20V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 96nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 40V