PSMN1R2-25YLDX
Hua Hua
Tau Wae: PSMN1R2-25YLDX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua PSMN1R2-25YLD/LFPAK/REEL 7 Q1
Ngā Rauemi: PSMN1R2-25YLDX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSMN1R2-25YLDX
Tau Wae PSMN1R2-25YLDX Kaihanga Nexperia
He Rahinga Kei te wātea 84666 pcs Pepa Raraunga PSMN1R2-25YLDX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LFPAK56, Power-SO8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 1.2 mOhm @ 25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 172W (Tc) Packaging Original-Reel®
Paa / Case SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Ētahi Ingoa 1727-2496-6
568-12928-6-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4327pF @ 12V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 60.3nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga Schottky Diode (Body)
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 25V