PSMN012-100YLX
Hua Hua
Tau Wae: PSMN012-100YLX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 85A LFPAK56
Ngā Rauemi: PSMN012-100YLX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSMN012-100YLX
Tau Wae PSMN012-100YLX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 85A LFPAK56 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 120289 pcs Pepa Raraunga PSMN012-100YLX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LFPAK56, Power-SO8
Raupapa TrenchMOS™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 11.9 mOhm @ 25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 238W (Ta) Paa / Case SC-100, SOT-669
Ētahi Ingoa 934069903115 Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 7973pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 118nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V