| Tau Wae | PSMN011-60MSX | Kaihanga | Nexperia USA Inc. |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | MOSFET N-CH 60V LFPAK33 | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 194401 pcs | Pepa Raraunga | PSMN011-60MSX.pdf |
| Putanga - Whakamātau | 1368pF @ 30V | Tuhinga o mua - Breakdown | LFPAK33 |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 11.3 mOhm @ 15A, 10V | Vgs (Max) | 10V |
| Hangarau | MOSFET (Metal Oxide) | Raupapa | - |
| RoHS Tūnga | Tape & Reel (TR) | Runa I (Max) @ Id, Vgs | 61A (Tc) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 175°C (TJ) | Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te Tae Kaituku Taeke | 26 Weeks |
| Waehanga Kaihanga | PSMN011-60MSX | Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds | 23nC @ 10V |
| Momo IGBT | ±20V | Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs | 4V @ 1mA |
| FET Pānga | N-Channel | Whakaahua nui | N-Channel 60V 61A (Tc) 91W (Tc) Surface Mount LFPAK33 |
| Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) | - | Whakaahuatanga | MOSFET N-CH 60V LFPAK33 |
| I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C | 60V | Ratonga Capacitance | 91W (Tc) |