PMPB12UNEAX
Hua Hua
Tau Wae: PMPB12UNEAX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua PMPB12UNEA/SOT1220/SOT1220
Ngā Rauemi: PMPB12UNEAX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMPB12UNEAX
Tau Wae PMPB12UNEAX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga PMPB12UNEA/SOT1220/SOT1220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 258272 pcs Pepa Raraunga PMPB12UNEAX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 0.9V @ 250µA Vgs (Max) ±12V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato DFN2020MD-6
Raupapa Automotive, AEC-Q101, TrenchMOS™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 18 mOhm @ 7.9A, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.6W (Ta), 12.5W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-UDFN Exposed Pad Ētahi Ingoa 934070923115
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1.22nF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 17nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 1.8V, 4.5V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 20V 7.9A (Ta) 1.6W (Ta), 12.5W (Tc) Surface Mount DFN2020MD-6
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 7.9A (Ta)