PMEG050T150EPDZ
NexperiaNexperia
PMEG050T150EPDZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMEG050T150EPDZ
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 50V 15A CFP15
Ngā Rauemi: PMEG050T150EPDZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMEG050T150EPDZ
Tau Wae PMEG050T150EPDZ Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 50V 15A CFP15 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95057 pcs Pepa Raraunga PMEG050T150EPDZ.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 550mV @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 50V
Pūrere Pūrere Whakarato CFP15 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Te Whakaora Whakaora (trr) 60ns
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case TO-277, 3-PowerDFN
Ētahi Ingoa 1727-8329-1 Te Mahinga Mahi - Ngaru 175°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 50V 15A Surface Mount CFP15
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 50V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 15A
Capacitance @ Vr, F 800pF @ 10V, 1MHz