PMEG045V100EPDAZ
NexperiaNexperia
PMEG045V100EPDAZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMEG045V100EPDAZ
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 45V 10A CFP15
Ngā Rauemi: PMEG045V100EPDAZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMEG045V100EPDAZ
Tau Wae PMEG045V100EPDAZ Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 45V 10A CFP15 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 260221 pcs Pepa Raraunga PMEG045V100EPDAZ.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 490mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato CFP15 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Te Whakaora Whakaora (trr) 37ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-277, 3-PowerDFN
Ētahi Ingoa 1727-2393-2
568-12692-2-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 175°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 45V 10A Surface Mount CFP15
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 10V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 10A
Capacitance @ Vr, F 1190pF @ 1V, 1MHz