PMEG045T100EPDAZ
NexperiaNexperia
PMEG045T100EPDAZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMEG045T100EPDAZ
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 45V 14A CFP15
Ngā Rauemi: PMEG045T100EPDAZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMEG045T100EPDAZ
Tau Wae PMEG045T100EPDAZ Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 45V 14A CFP15 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 149217 pcs Pepa Raraunga PMEG045T100EPDAZ.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 480mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato CFP15 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Te Whakaora Whakaora (trr) 40ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-277, 3-PowerDFN
Ētahi Ingoa 1727-7495-2
PMEG045T100EPDAZ-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 175°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 45V 14A (DC) Surface Mount CFP15 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 80µA @ 45V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 14A (DC) Capacitance @ Vr, F 1.4pF @ 1V, 1MHz