PMEG045T050EPDZ
NexperiaNexperia
PMEG045T050EPDZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMEG045T050EPDZ
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 45V 5A CFP15
Ngā Rauemi: PMEG045T050EPDZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMEG045T050EPDZ
Tau Wae PMEG045T050EPDZ Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 45V 5A CFP15 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 141671 pcs Pepa Raraunga PMEG045T050EPDZ.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 465mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato CFP15 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Te Whakaora Whakaora (trr) 24ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-277, 3-PowerDFN
Ētahi Ingoa 1727-7494-2
PMEG045T050EPDZ-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 175°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 45V 5A Surface Mount CFP15 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 44µA @ 45V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 5A Capacitance @ Vr, F 830pF @ 1V, 1MHz