PMDXB600UNELZ
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMDXB600UNELZ
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua 20 V, DUAL N-CHANNEL TRENCH MOSF
Ngā Rauemi: PMDXB600UNELZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMDXB600UNELZ
Tau Wae PMDXB600UNELZ Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga 20 V, DUAL N-CHANNEL TRENCH MOSF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 499678 pcs Pepa Raraunga PMDXB600UNELZ.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 950mV @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato DFN1010B-6
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 620 mOhm @ 600mA, 4.5V
Mana - Max 380mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-XFDFN Exposed Pad Ētahi Ingoa 1727-2600-2
568-13059-2-ND
PMDXB600UNEL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 21.3pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 0.7nC @ 4.5V Momo FET 2 N-Channel (Dual)
FET Pānga Standard Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 20V 600mA 380mW Surface Mount DFN1010B-6 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 600mA