PMDXB1200UPEZ
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMDXB1200UPEZ
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET 2P-CH 30V 0.41A 6DFN
Ngā Rauemi: PMDXB1200UPEZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMDXB1200UPEZ
Tau Wae PMDXB1200UPEZ Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET 2P-CH 30V 0.41A 6DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 474418 pcs Pepa Raraunga PMDXB1200UPEZ.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 950mV @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato DFN1010B-6
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 1.4 Ohm @ 410mA, 4.5V
Mana - Max 285mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-XFDFN Exposed Pad Ētahi Ingoa 1727-2276-2
568-12562-2-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 43.2pF @ 15V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 1.2nC @ 4.5V Momo FET 2 P-Channel (Dual)
FET Pānga Standard Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 30V 410mA 285mW Surface Mount DFN1010B-6 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 410mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PMDXB950UPELZ
PMDXB950UPELZ
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: 20 V, DUAL P-CHANNEL TRENCH MOSF