PHPT610030NPKX
NexperiaNexperia
PHPT610030NPKX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PHPT610030NPKX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua TRANS NPN/PNP 100V 3A 8LFPAK
Ngā Rauemi: PHPT610030NPKX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHPT610030NPKX
Tau Wae PHPT610030NPKX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga TRANS NPN/PNP 100V 3A 8LFPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 146497 pcs Pepa Raraunga PHPT610030NPKX.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 100V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 330mV @ 300mA, 3A / 110mV @ 50mA, 500mA