PHPT61002PYCX
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PHPT61002PYCX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua TRANS PNP 100V 2A LFPAK
Ngā Rauemi: PHPT61002PYCX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHPT61002PYCX
Tau Wae PHPT61002PYCX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga TRANS PNP 100V 2A LFPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 232454 pcs Pepa Raraunga PHPT61002PYCX.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 100V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 110mV @ 50mA, 500mA
Momo Pukapuka PNP Pūrere Pūrere Whakarato LFPAK56, Power-SO8
Raupapa - Mana - Max 1.25W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SC-100, SOT-669
Ētahi Ingoa 1727-1781-1
568-11359-1-ND
Tae Mahi 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga - Te whakawhiti 125MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor PNP 100V 2A 125MHz 1.25W Surface Mount LFPAK56, Power-SO8 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 500mA, 1.5V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100nA (ICBO) I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 2A