PESD1IVN27-UX
NexperiaNexperia
PESD1IVN27-UX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PESD1IVN27-UX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 27V 45V SC70
Ngā Rauemi: PESD1IVN27-UX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PESD1IVN27-UX
Tau Wae PESD1IVN27-UX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga TVS DIODE 27V 45V SC70 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1187531 pcs Pepa Raraunga PESD1IVN27-UX.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 27V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 45V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 28V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70 Raupapa Automotive, AEC-Q101
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-70, SOT-323
Ētahi Ingoa 1727-7622-2
PESD1IVN27-UX-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3A (8/20µs)
Capacitance @ Frequency 14pF @ 1MHz Mahinga Korero 1
Nga tono Automotive, CAN
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PESD1LINZ
PESD1LINZ
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15V/24V 44V/70V SOD323
I roto i te taonga: 755797 pcs
Tikiake: PESD1LINZ.pdf
RFQ
PESD1LVDS,115
PESD1LVDS,115
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: TVS DIODE 5.5V DFN2510-10
I roto i te taonga: 210149 pcs
Tikiake: PESD1LVDS,115.pdf
RFQ
PESD1FLEX,215
PESD1FLEX,215
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 70V SOT23
Tikiake: PESD1FLEX,215.pdf
PESD1LIN,115
PESD1LIN,115
Tikiake: PESD1LIN,115.pdf
PESD1IVN27-AX
PESD1IVN27-AX
Whakaahuatanga: TVS DIODE 27V 45V SOD323
Tikiake: PESD1IVN27-AX.pdf
PESD1CAN-UX
PESD1CAN-UX
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 50V SOT323-3
Tikiake: PESD1CAN-UX.pdf
PESD1NFC-SFYL
PESD1NFC-SFYL
Whakaahuatanga: TVS DIODE 18V DSN0603-2
Tikiake:
PESD1IVN24-AX
PESD1IVN24-AX
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 42V SOD323
Tikiake: PESD1IVN24-AX.pdf
PESD1IVN-UX
PESD1IVN-UX
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26.5V 53V SOT323-3
Tikiake: PESD1IVN-UX.pdf
PESD1CANVL
PESD1CANVL
Tikiake: PESD1CANVL.pdf
PESD1LIN,135
PESD1LIN,135
Tikiake: PESD1LIN,135.pdf
PESD1NFC-LYL
PESD1NFC-LYL
Whakaahuatanga: TVS DIODE 18V DFN1006-2
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel