PDZ6.2BGWJ
NexperiaNexperia
PDZ6.2BGWJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDZ6.2BGWJ
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua PDZ6.2BGWSOD123SOD2
Ngā Rauemi: PDZ6.2BGWJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDZ6.2BGWJ
Tau Wae PDZ6.2BGWJ Kaihanga Nexperia
He Rahinga Kei te wātea 4937477 pcs Pepa Raraunga PDZ6.2BGWJ.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.2V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 100mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323
Raupapa - Mana - Max 400mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-76, SOD-323
Ētahi Ingoa 1727-7771-2
PDZ6.2BGWJ-ND
Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 50 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 6.2V 400mW ±2% Surface Mount SOD-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 3V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PDZ6.2B/DG/B3,115
PDZ6.2B/DG/B3,115
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 6.195V 400MW SOD323