PDZ5.6BGWX
NexperiaNexperia
PDZ5.6BGWX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDZ5.6BGWX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua PDZ5.6BGWSOD123SOD2
Ngā Rauemi: PDZ5.6BGWX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDZ5.6BGWX
Tau Wae PDZ5.6BGWX Kaihanga Nexperia
He Rahinga Kei te wātea 2095043 pcs Pepa Raraunga PDZ5.6BGWX.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.6V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 100mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323
Raupapa - Mana - Max 400mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SC-76, SOD-323
Ētahi Ingoa 1727-7709-1 Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 50 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 5.6V 400mW ±2% Surface Mount SOD-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 2.5V